VI Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie

2. Erasmus+

AKCJA 1- Mobilność Edukacyjna

Wniosek numer: 2014-1-PL01-K101-001363

Tytuł projektu: „Tworzymy szkołę przyszłości”

Kwota dofinansowania: 17 160 euro

Czas trwania projektu: 24 miesiące

2 czerwca 2014 roku Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji - Narodowa Agencja Programu Erasmus + w Warszawie ogłosiła wyniki konkursu wniosków złożonych w ramach mobilność kadry edukacji szkolnej w sektorze Edukacja Szkolna o dofinansowanie na projekty dotyczące mobilności edukacyjnej.

Z radością zawiadamiamy, że nasza szkoła uzyskała dofinansowanie na realizację projektu zatytułowanego „Tworzymy szkołę przyszłości.”  Podczas jego trwania, od grudnia 2014 roku do grudnia 2016 roku, sześciu nauczycieli języków obcych naszej szkoły odbędzie szkolenia zagraniczne w Wielkiej Brytanii oraz Francji, wdroży nabyte umiejętności do pracy zawodowej i podzieli się nowo zdobytymi doświadczeniami z pozostałymi członkami grona pedagogicznego. Nauczyciele będą pogłębiać swoje umiejętności w zakresie psychologii motywacji, pracy z uczniami o specyficznych potrzebach edukacyjnych, wykorzystywaniu metod aktywnych oraz nowych technologii na lekcjach języków obcych.

Dofinansowanie pokryje koszty szkoleń oraz pobytu nauczycieli za granicą.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami wypracowanymi podczas realizacji projektu na stronie:

www.erasmusplus.hol.es